Před časem jsme oslovili místní podnikatele a firmy s dotazem, zda  mají zájem zajistit pokračování výstavy fotografií vzniklých v rámci projektu Mluvme spolu. Fotografie byly vystaveny v červnu 2015 v galerii ArtAtak a zachycují sympatická setkávání. Na našich snímcích se setkávají rodiny se zdravými dětmi s rodinami, které pečují o dítě se zdravotním postižením a rodinami z azylového domu.


Potěšil nás velký zájem a hlavně to, že díky vám všem se výstava v těchto dnech rozprostřela po celých Horních Počernicích. Najdete ji v restauraci Sezóna, Divadelní kavárně, Pekařství Moravec, Boutique Lopes, Studiu 66, v ordinacích MUDr. Švandové, MUDr. Vobecké a MUDr. Juklové, Masážním studiu Perla, PotravináchVečerce v Khodlově ulici, Kadeřnictví Štěpánky Zajíčkové na Náchodské ulici, na Faře Církve husitské, v SKP HoPo azylovém domě, v kanceláři společnosti EKIS, a. s., Biofaktorech a Prodejní galerii Amirro.
Děkujeme všem, kdo tímto způsobem zajistili výstavě pokračování. Ostatním děkujeme za to, že před příběhy lidí s jinakostí už dávno nezavíráte oči a naopak za námi do Divizny stále více přicházíte s nápady a nabídkou konkrétní pomoci.

Mluvme spolu A1 tisk 4

 

 

Mluvme spolu