Máme radost z toho, že výstava fotografií Spolu! se nám povedla. Na vernisáž přišly nejen rodiny, které jsou hlavními aktéry našeho fotografického příběhu, ale i spousta dalších návštěvníků. Majda Moudrá skvěle zazpívala, Marek a Barunka Mečířovi odvedli brilantní výkon ve stepu a houslistka Šárka Pokorná s violistou Mojmírem Kačírkem přednesli Chaconne od G.F. Handela, který nám doslova bral dech! Skvěle mezi nás zapadly i holky z projektu Metráž, které jsme ke společné prezentaci přizvali. Jenka a Vlasta, dvě úžasné dámy bez domova, dorazily spolu s výtvarnicí Luckou Kutálkovou a jejich originální výtvory okamžitě našly spoustu obdivovatelů.


Herečka Vilma Cibulková je patronkou jednoho z pořadatelů akce – Azylového domu pro rodiče s dětmi SKP HoPo. Pro rodiny a především pro děti s nelehkým životním příběhem hraje benefiční představení, zúčastňuje se společných aktivit, a pokud je třeba, neváhá koupit hračky nebo pro nejmenší děti v azylovém domě přebalovací pult!
Potěšila nás, když se rozhodla, že právě proto podpoří i naši dobročinnou výstavu Spolu – Počernická setkávání. „Jsem moc ráda, že lidé na výstavě uvidí, jak je přirozené spojit zdánlivě rozdílné světy. Uvidí, že to vůbec je možné a navíc s krásným výsledkem,“ uvedla Vilma. „Je důležité zbavit se předsudků, které v sobě nosíme. Hlavně děti dovedou objevovat svět, jaký v sobě má zvláštní empatii, otevřenost a neexistuje v něm faleš. Právě v tom je kouzlo výstavy „Spolu“. V zachycení světa, který spolu přes různé odlišnosti dokážeme sdílet.“
Kromě Vilmy nás na výstavu přijel osobně podpořit i PhDr. Jaroslav Šturma. Uznávaný psycholog, který svou celoživotní práci zasvětil dětem se zdravotním postižením.
Náš projekt se povedl díky podpoře T-Mobile.

výstava spolu

výstava spolu

výstava spolu

výstava spolu
Podpořit nás přímo na vernisáž přišel PhDr. Jaroslav Šturma

výstava spolu

výstava spolu

výstava spolu

výstava spolu

výstava spolu

výstava spolu
Za vynikající pohoštění, které jsme dostali sponzorsky od firmy Lautia, děkujeme jejím majitelům manželům Volenovým.

 

Mluvme spolu